На головну Анонси Пленер різьбярів: де казка народжується із дерева

Пленер різьбярів: де казка народжується із дерева

202

Подивитись як зі звичайних стовбурів дерева народжуються справжні витвори мистецтва, – іще одна причина аби завітати на «Княжий». Уперше у рамках фестивалю відбудеться пленер різьбярів, у якому візьмуть участь п’ять кращих майстрів Волині, Львівщини та Івано-Франківщини.

Неодноразові учасники та переможці «Битви різьбярів» на Закарпатті Роман Дацко зі Львова, Петро Скрипка та Василь Семко із Перегінського Івано-Франківської області, а також місцеві художники та скульптори Олег Дубинчук та Сергій Ничипорук працюватимуть на одному майданчику під відкритим небом протягом фестивального дійства.  Разом вони створять п’ять скульптур, які залишаться на території зарічанського парку – щодня нагадуватимуть місцевим жителям про прекрасне, а ще стануть своєрідною візитівкою цієї локації.

- реклама -

Загальною темою для роботи над алеєю скульптур обрали середньовіччя та княжу добу. Відтак майстри вирізатимуть мужніх лицарів та князів, драконів та символи стародавніх вірувань. Працюватимуть різьбярі кожен у своїй звичній манері та техніці: одні стукатимуть молотками по стамесках, інші формуватимуть скульптуру різцями, у руках третіх ревтимуть бензопили.

Гості «Княжкого» на власні очі побачать, як із дерев’яної колоди крок за кроком з’являтимуться обриси майбутньої скульптури, а це дійство не може не заворожувати, адже нагадує справжню казку.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − 2 =