На головну Новини Плетуть маскувальні сітки у терцентрі

Плетуть маскувальні сітки у терцентрі

195

До плетіння маскувальних сіток для наших захисників, які здійснюють у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста у співпраці з ГО «Крила матері», долучається все більше й більше людей. Нещодавно, до когорти охочих створювати такі елементи маскування військової техніки від ворожих очей, долучилося подружжя пенсіонерів – Софія Іванівна та Анатолій Йосипович Ругери.

Жінка розповіла, що прочитавши оголошення про те, що у терцентр запрошують усіх охочих долучитися до доброї справи, разом із чоловіком вирішили відгукнутися. Як розповідають у фейсбук-спільноті установи, налагодивши техніку плетіння, подружжя Ругерів кожного дня стали брати активну участь у процесі створення засобів захисту. Так,завдяки спільним зусиллям, за п’ять днів вдається виготовити дві сітки й починають плести третю.

- реклама -

«На душі легше, адже можу буди ще комусь корисною» – такими словами пані Софія підкреслює усю важливість роботи, яку виконує спільно з підопічними та працівниками терцентру.

Долучитися до плетіння маскувальних сіток для військових ЗСУ може кожен охочий. Для цього варто звернутися у територіальний центр, що знаходиться на вулиці Ковельській, 10.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 + 3 =