Новини

Плідна на домовленості поїздка на 900-ліття міста-партнера

Архів
2 переглядів

   З насиченої на зустрічі та яскраві враження поїздки повернулась офіційна делегація  Володимира-Волинського у складі першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука,  депутатів міськради Валерія Зінкевича, Олега Венгера, Сергія Радкевича та перекладача Вікторії Марчук. З 1 по 4 травня вони брали участь у святкових заходах з нагоди 900-річчя міста Цвікау.

Німецькі  партнери відсвяткували поважний ювілей свого міста видовищним фестивалем світла. Щовечора з 1 по 5 травня протягом кількох годин жителів та гостей міста вражали незвичайним світловим шоу, впродовж якого яскравими вогнями сяяли ледь не усі будинки, причому не лише у центрі Цвікау, а і у віддалених районах. Тож майже цілий тиждень містяни проводили вечори, прогулюючись містом та милуючись ілюмінацією і лазерним шоу.

Окрім делегації з Володимира, у святкуванні взяли участь представники китайського  міста-партнера Янду та чеського Яблунець. В рамках візиту у Цвікау гості відвідали чимало цікавих об’єктів, а в ході зустрічей представникам Володимира вдалось домовитись про ряд важливих речей, що стосуються співпраці у багатьох сферах. Так, обговорили з  керівником підприємства енергозабезпечення Цвікау Хентом Шель заплановані на осінь роботи з аудиту однієї із міських котелень та  вивчення питання термомодернізації закладів бюджетної сфери  Володимира-Волинського, котрі мають здійснити німецькі фахівці.

Директор гімназії імені Клари Вік  доктор Флемін засвідчив готовність подальшої співпраці із школярами нашого міста в напрямку удосконалення ними навичок спілкування німецькою, а з начальником відділу з питань молоді та освіти паном Кютлером домовились про обмін молодіжними групами уже на ці літні канікули. У своєму бюджеті німецька сторона заклала кошти на прийом збірної молодіжної групи з Володимира на День молоді, що традиційно відзначається наприкінці червня. А в  останній місяць літа Володимир-Волинський вперше відвідають учасники європейського автобусного туру – цей маршрут володимирська делегація  детально обговорила із керівником «Туристичного агентства братів Ляйстнерів» паном Цергібелем.

– Приємно також, що мер міста Цавікау Піа Фіндайс відгукнулась на наше звернення щодо надання посильної допомоги та спеціального обладнання нещодавно відкритому у нас першому на Волині інклюзивно-ресурсному центру, – зазначив заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up