Новини

По вулицях слона водили…

Архів
36 переглядів

Володимирчани, котрі вчора в обідню пору проходили центром міста, не могли не помітити незвичайне видовище – чималого слона, що спокійнісінько прогулювався дорогою від парку Слов`янського до площі Героїв і назад. Не звиклі до таких видовищ містяни, серед яких було чимало тих, хто вперше побачив цього звіра вживу, охоче робили світлини та ділились ними у соцмережах.

Слониха Майя приїхала до нашого міста у складі циркової трупи будапештського цирку. Зі своїх 32-х років більшість вона провела на арені, розповів організатор циркової вистави пан Андрій. За цей час вона навчилась і танцювати, і у футбол грати та інші трюки показувати. Дуже лагідна та любить дітлахів. На галявинці поруч із цирковим шатром слониха спокійно скубла травичку та їла банани, якими частував її дресирувальник, не звертаючи уваги на натовп, який зібрався навколо. Окрім цього в цирку, який вперше приїхав до нашого міста, ще є безліч тварин-іноземців – італійські леви, румунський бегемот, а також угорські коні, поні та зебри. Усі вони мають продемонструвати яскраве шоу вже цими вихідними.

Однак під фото, якими ділились володимирчани у соціальних мережах, більшість коментарів мали негативне забарвлення – дописувачі стурбовані використанням тварин у циркових виставах та жорстоким поводженням, вимагаючи заборонити подібні «гастролі» у нашому місті.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: курйози, слон, тварини, Тетяна Ізотова, цирк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up