На головну Новини Побільшало кандидатів у нардепи в окрузі № 19

Побільшало кандидатів у нардепи в окрузі № 19

15

У вівторок завершилася реєстрація кандидатів у народні депутати Центральною виборчою комісією. В останній день прийому документів для участі у позачергових парламентських виборах надійшли пакети документів від 1200 потенційних кандидатів-мажоритарників. Остаточні списки кандидатів-мажоритарників у одномандатних округах ЦВК має оприлюднити протягом семи днів після закінчення реєстрації кандидатів.
А днем раніше додалося двоє таких кандидатів, які балотуватимуться у окрузі № 19. Так, постановою ЦВК від 24 червня було зареєстровано висунутого партією «Європейська Солідарність» кандидатом в ОВО №19 лучанина Сергія Григоренка, який працює консультантом ТОВ «Спецпроект-Капітал», є членом цієї партії.
Висуванцем «Опозиційної платформи – За життя» в ОВО №19 став володимир-волинець Віталій Голигін, пенсіонер, член цієї політичної партії.
Раніше ЦВК вже зареєструвала кандидатами у нардепи Ігоря Гузя, Миколу Юнака, Василя Згоранця, Ірину Конєву. Назара Мисковця назвала своїм кандидатом партія «слуга народу».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім − один =