Новини

Починається весняний військовий призов

Архів
6 переглядів

Військовий комісар  об’єднаного районного військкомісаріату 21 лютого  на основі відповідного Президентського видав наказ про призов громадян 1991-2000 років народження на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року

Ним наказано усім громадянам України, яким в період призову виповниться 18 років, а також тим, які народилися в 1991-2000 роках,  але втратили право на відстрочку від призову, або не були призвані раніше з різних обставин, слід прибути на призовну дільницю у за адресою: місто Володимир-Волинський, вулиця Січових Стрільців, 3 у час і з документами, які зазначені в особистих повістках. Громадянам, які не отримали  таких повісток, необхідно  прибути до  військкомату 2 квітня і мати при собі документи, які засвідчують особу.

Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову службу і тимчасово перебувають на території району, потрібно негайно повернутися до місць постійного проживання і  прибути у районний військкомат за місцем військового обліку для проходження призовної комісії.

За ухиляння від призову і не  прибуття за повісткою до військового комісаріату   передбачена відповідальність згідно з законодавством.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття до призовної дільниці.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up