Новини

Подання про присвоєння звання Героя України розглядатиме експертна група

Архів
11 переглядів

Президент Володимир Зеленський вніс зміни до Статуту звання Герой України, згідно з якими попередній розгляд подань про присвоєння найвищого державного звання здійснюватиме експертна група при Комісії державних нагород та геральдики при президентові.

 Велика кількість звернень та електронних петицій щодо присвоєння тому чи іншому нашому захисникові звання Герой України говорить про те, що це питання потребує упорядкування. Тож було вирішено передбачити спеціальний дорадчий орган – експертну групу. До неї увійдуть військове керівництво нашої держави, командувачі родів військ та Об’єднаних стратегічних угруповань військ , представники правоохоронних відомств, які розглядатимуть кожен героїчний вчинок окремо та вноситимуть подання про присвоєння державних нагород, зазначив глава держави. 

 Внесено таку норму: “Попередній розгляд подань та інших матеріалів про присвоєння звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку особами, які брали безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, здійснюється експертною групою, утвореною при Комісії державних нагород та геральдики при президентові України”. 

 У випадках, коли статутами та положеннями про державні нагороди передбачено попередній розгляд подань про відзначення державними нагородами експертними групами при Комісії державних нагород та геральдики при президенті, матеріали вносяться на розгляд цієї комісії разом із висновком відповідної експертної групи.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up