На головну Новини Подарункові зачіски дітворі від «Кароліни»

Подарункові зачіски дітворі від «Кароліни»

218

Безплатні дитячі стрижки і модні укладки, а ще солодощі та різнобарвні кульки у подарунок – так відзначили День захисту дітей у салоні краси «Кароліна». Ідея безоплатно привести до ладу після тривалого карантину зачіски дітвори виникла у власниці салону Софії Хомюк, яка сама є щасливою мамою маленької донечки та добре знає, як іноді буває важко перукареві працювати з маленькими непосидами. Тож кожного слухняного відвідувача вона вирішила пригостити шоколадом і, на диво, такими виявились усі.

Оголошення про акцію було опубліковане на інстаграм-сторінці закладу із умовою: клієнти приходять за попереднім записом, дотримуються черги та не створюють натовпу усередині приміщення – такі легкі карантинні обмеження досі необхідні для запобігання розповсюдження коронавірусу.

- реклама -

До участі у заході приєднались директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Юхимюк і заступник начальника управління соцзахисту населення міськвиконкому Володимир Коломий, які запросили на цю акцію дітей пільгових категорій та прийшли подякувати ініціаторці такого способу відзначення дитячого свята за небайдужість і соціальну спрямованість власного бізнесу. Загалом троє спеціалістів-перукарів салону краси «Кароліна» протягом дня прийняли у своїх кріслах три десятки маленьких клієнтів. І діти, і їхні батьки залишились цими послугами дуже задоволені.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири − три =