На головну Новини Подарунки від сестри-Польщі

Подарунки від сестри-Польщі

21

Сусідня держава, Республіка Польща, у цій війні виявилася найближчою союзницею, яка надає Україні безпрецедентну підтримку, приймаючи українців, які втікають від обстріли, і надсилаючи гуманітарну та іншу допомогу. Активно включаються у це не лише урядові установи та міста-партнери, але й різноманітні організації. На фото – хлопці з бригади водних рятувальників польського міста Плоцьк, які відправили великий гуманітарний вантаж в Україну і готують новий. Про їхню допомогу розповів підприємець Андрій Кандиба, який також активно волонтерить для допомоги армії.

«Налагодити контакти допомогла Юлія Цесельська. Хлопці-рятувальники організували у Плоцьку збір гуманітарної допомоги і вже передали вантаж у Володимир. Присилали біноклі, батарейки, ліхтарі, які також потрібні нашим військовим. А також сухі харчі, побутову хімію, зубні пасти, одяг. Хімію і зубні пасти частково передали в бригаду, а решту, разом з харчами, відвантажили у координаційний центр в РБК. Одяг передали на Харків і Маріуполь. Також були медикаменти – еластичні бинти, кровоспинні, протиопікові, знеболювальні. Їх передали військовим, а що залишилося, віддали в РБК».

- реклама -

Співпраця з польськими рятувальниками триває. Зараз вони збирають новий вантаж із військовим спорядженням. А поки що Україна дякує сестрі-Польщі за її підтримку.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × чотири =