На головну Новини Подарунок громаді від АМУ за участь у проекті цифровізації

Подарунок громаді від АМУ за участь у проекті цифровізації

52

Сертифікат на 710 тисяч гривень отримала Володимир-Волинська громада. Цільові кошти, виділені Асоціацією міст України спільно з міністерством цифрової трансформації . Використати їх можна на програмне забезпечення інклюзивних класів та «Нової української школи». Сертифікати міському голові Ігорю Пальонці вручила в.о.керівника Волинського регіонального відділення АМУ Мар’яна Конончук.

Десяток класів НУШ та стільки ж інклюзивних буде обладнано відповідно до останніх технологічних розробок. А надалі, зазначила представниця АМУ, сприятимуть і отриманню  громадами коштів на забезпечення класів математики, адже 2021 рік визначено Роком математики у всьому світі і в Україні зокрема. «Математика – це наука, яка дозволяє молоді виходити за межі своєї громади, навіть своєї країни, знайти себе на теренах будь-якої держави у світі», – прокоментувала Мар’яна Конончук. Також вона зазначила, що великим кроком для нашої міської громади стало підписання Меморандуму про участь у цифровій трансформації, що врешті й дозволило взяти участь у проекті та залучити кошти на цифровий розвиток. А ще висловила сподівання, що кошти будуть рівномірно розподілені між міськими та сільськими навчальними закладами.

- реклама -

Опісля забезпечення освітньої сфери, в державі займуться цифровізацією медичної галузі, ЖКГ, системи надання адміністративних послуг. «Це все дозволить  уникати корупції та отримувати максимально якісні послуги», – зазначила представниця АМУ. В свою чергу міський голова висловив їй вдячність за багаторічну співпрацю та підтримку, а також подякував своїм заступникам Любові Саць та Андрієві Гудиму, які є рушіями у впровадження цього та подібних проектів. І хоч, зазначив міський голова, минуло надто мало часу, щоб мешканці громади відчули переваги цифровізації, та вже нині тривають роботи з наповнення баз, реєстрів, які в недалекому майбутньому стануть основою для отримання довідок, виготовлення документів, отримання послуг та забезпечення ряду інших потреб громадян без відвідування кабінетів чиновників та черг.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × три =