Новини

Подружився Володимир з Бахмутом

У режимі відеоконференції відбулось підписання  меморандуму “Про розвиток взаємовідносин і співпрацю між Володимирською міською радою та Бахмутською міською військовою адміністрацією Донецької області”.

Три місяці тому відбулась перша зустріч та знайомство керівництва громади Володимира з колегами із Бахмута, які попередньо звернулись із листом про намір налагодити співпрацю. Домовились, що після підписання меморандуму будуть працювати за кількома напрямками, зокрема щодо реалізації спільних проєктів та обміну спортсменами й діячами культури.

“Будемо старатися робити усе можливе і неможливе, аби у межах нашої співпраці максимально допомогти вам у різних напрямках.  Сподіваємося, що усе задумане вдасться реалізувати, а мешканці Бахмута завдяки цій дружбі більше дізнаються про Волинь та відчуватимуть себе разом із нами єдиною родиною”, – зазначив Ігор Пальонка, звертаючись до колег із Бахмута.

Голова Бахмутської  міської військової адміністрації Олексій Рева подякував володимирчанам за підтримку, розуміння, а також висловив упевненість, що підписання меморандуму із волинським містом стане знаковою подією для Бахмуту та 80 тисяч його мешканців, які нині розкидані по всьому світу. Адже дасть змогу реалізовувати багато цікавих проєктів, які будуть на користь обом громадам..

Коментарі
Теги: "Володимир, Бахмут, міста-побратими
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up