На головну Новини Подружжя з селища Благодатне організовує дозвілля малюків

Подружжя з селища Благодатне організовує дозвілля малюків

119

Не лише Нововолинськ, а ціла наша громада стала затишним прихистком для тисяч переселенців. Багато родин із дітками оселилося у Благодатному. Про дозвілля малечі тут подбала родина Володимира та Наталії Купровських, повідомляють у фейсбук-спільноті Нововолинської громади.

-Діти, які зі своїми батьками знайшли прихисток в Благодатному, були дуже налякані війною. Тому прийшла ідея проводити зустрічі, щоб розвіяти їхню тривожність, – розповів Володимир Купровський.

- реклама -

Переглядали мультики, їли солодощі, грали в ігри, проходили квести, малювали, ліпили, стрибали на батуті, разом ходили в кафе, разом молилися до Бога за мир в нашій країні. Діти відвідували гурток англійської мови, який започаткували спільно з переселенкою Юлею Вакулик, вчителькою з Чернігова. У приміщенні молодіжного простору «The HUB» працювала волонтерська перукарня.

Завдячуючи Тетяні Андрієвській, власниці мережі салонів краси в Києві, діти та батьки могли оновити свої зачіски.

Дім родини Купровських перетворився на гуманітарний склад та тимчасовий гуртожиток. Коли хтось із гостей повертається додому, їм не кажуть «Прощавай», вже звично говорять: «До зустрічі».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × пять =