На головну Новини Подяки союзянкам-ювіляркам і волонтеру з Польщі

Подяки союзянкам-ювіляркам і волонтеру з Польщі

103

У соборі Різдва Христового у неділю після святкової літургії відбулася ще одна приємна подія. У храмі пошанували жінок-матерів, жінок-мироносиць – справжніх, українок, патріоток рідного краю, членкинь Всеукраїнської громадської організації «Союз Українок».

Серед них – три ювілярки. Володимир-Волинський і Турійський єпископ Матфей нагородив церковним знаком Благословення 90-літню Людмилу Патлашинську – колишню вчительку, поетесу, прозаїка, фундаторку цього храму, яка стояла на витоках його відродження, своєю працею стверджувала українську духовність. Пані Людмила подарувала храму свої книги, а ще попрохала посприяти у продажу решти надрукованих книг. Кошти, вилучені від продажу, будуть передані на армію.

- реклама -

Голова Всеукраїнського ГО «Союз Українок» Ористлава Сидорчук нагородила подяками за плідна працю на благо України, активну громадську позицію і з нагоди 60-річного ювілею почесну членкиню організації Наталію Матусевич і з 55-річну союзянку Тетяну Борис. Побажали їм добра, миру, довгих років життя.

Сама ж Ористлава Сидорчук – не тільки голова Всеукраїнської громадської організації «Союзу Українок», а й меценатка, благодійниця і волонтерка. Вона нагородила почесною грамотою волонтера з Польщі Марека Кончевскі за вагомі заслуги волонтерського руху польського народу і його особистий внесок (на знімку).

Для ювілярів і гостя з Польщі співали «Многії літа» на українській і польській мовах.

Після урочистості відбулась панахида за загиблими у Другій світовій війні та нинішній.

   Антоніна СОЛОДУХА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

20 − пятнадцять =