На головну Анонси Подивіться «Кіно, що наближає перемогу»

Подивіться «Кіно, що наближає перемогу»

106

   З 21 листопада впродовж двох тижнів у кінотеатрі «Сім’я» – покази ексклюзивного спецпроекту «Кіно, що наближає перемогу» – цикл з 5-ти стрічок «Позивний Зеніт» та фільм «Воїни Духу». Вперше, в історії українського документального кінематографа детальна оповідь, як Воїни захищали рідну землю в окопах на передовій! Любов, дружба, детектив, війна і мир – життя в цих стрічках. Презентація проекту відбудеться сьогодні о 14:35.
Замовити зручний час та дату перегляду фільмів можна за телефонами: 0639035791, 0989676154. Ціна квитка – 30 грн.
Під час перегляду кінострічок разом з організованими групами будуть присутні воїни та ветерани АТО/ООС, з якими можна буде поспілкуватися.
Документальний цикл «Позивний Зеніт» і стрічка «Воїни духу», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав’язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, – скарбниця новітньої історії України.
Фільми проекту «Кіно, що наближає перемогу» демонструють арт-спільноті сучасне мистецтво української військової публіцистичної документалістики. Мінімум закадрових текстів, майстерне поєднання реального відео з бойових позицій, щирі людяні і водночас професійні висловлювання воїнів, музичний супровід – бандура, українські народні мотиви, аутентичний жіночий спів, як символи української народності, української Землі-Берегині, звуки вибухів та пострілів, радіопереговорів з позицій, – створюють унікальний ефект присутності, співпереживання.
Фільми «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» звертаються до сердець, душ і умів глядачів. Так розповідають про цей свій творчий доробок авторки і режисерки Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 − 6 =