На території Волинської області 27 листопада застосовують графіки погодинного відключення світла.
Про це повідомили на сторінці ПрАТ «Волиньобленерго» у фейсбуці.
В українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об’єктів магістральних мереж по території України. НЕК «Укренерго» доводить «Волиньобленерго» ліміт споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускають.
У ПрАТ «Волиньобленерго» відповідно до доведених величин споживання розробили графіки погодинного відключення по районам обслуговування філій Товариства. Ситуація динамічна – можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему.
Жителі Володимира можуть пошукати свою адресу у графіках погодинного відключення за цим посиланням.









