Новини

Поки учні на канікулах відпочивали, вчителі навчалися

Володимирська, Освіта
106 переглядів

Канікулярний для учнів тиждень  виявився дуже насиченим  на різноманітні тренінги і семінари для вчителів, організовані міським центром професійного розвитку педагогів.

Так, у ліцеї №3 Володимирської міської ради відбувся семінар-практикум  «Професійна компетентність сучасного вчителя фізичної культури – запорука успішного освітнього процесу». Учитель ліцею Владислав Панченко презентував знання та уміння щодо викладання варіативного модуля «Футбол».

У ліцеї №1 за ініціативою фонду the LEGO Foundation тренерами ВІППО для вчителів 1-4 класів, вихователів груп подовженого дня та асистентів вчителя проведено тренінг,  де ознайомили із застосуванням Lego-технології, як умови реалізації діяльнісного підходу в освітньому процесі (на фото).  Організатори висловили подяку тренерам директорці такого Турійського центру Аллі Євтушок та вчительці початкових класів Борочичевського ліцею Луцького району Світлані Вілюк,  які є тренерками  НУШ Lego Foundation.

На базі педагогічного коледжу відбувся семінар для вчителів природничо-математичного та технологічного напрямків. Викладач Андрій Назаров ознайомив із найпопулярнішими програмами, які дозволяють створювати сучасні презентації засобами онлайн платформ – «Powtoon», «Canva», «Prezi».

На семінарі-практикумі  «Інклюзивна комунікація. Техніки та методи роботи з дітьми з ООП» фахівчині інклюзивно-ресурсного центру Інна Патаєва, Ірина Касєєва, Тетяна Лукницька  розповіли про форми і методи роботи асистента вчителя з  такими дітьми, цифрові технології для підтримки та відновлення психічного здоров’я.

Для молодих вчителів та працівників психологічної служби громади викладачки педколеджу Олена Клюд та Марія Шумік показали  майстер-клас «Лялькотерапія  – ефективний метод психологічної допомоги дітям».

Для вчителів історії проведено семінар «Сертифікація педагога – шлях до професійного зростання», де  інформацію про цей процес дала директорка ЦПРПП Людмили Страхорчук, поради і настанови для успішного складання ЗНО – сертифікована педагогиня ліцею №1 Зоряна Куціян.

Коментарі
Теги: ЦПРПП
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up