Новини

Полігон ТПВ, який відкрили у Володимирі, не має аналогів в області

Архів
31 переглядів

У менш урочистій обстановці відкрили у вівторок і третю чергу полігону твердих побутових відходів неподалік Володимира-Волинського.

Біля величезного котловану зустрічав міського голову і народного депутата керівник КП «Полігон» Олександр Козичко. Він сказав, що потужності об’єкту передбачають захоронення 20 тисяч кубометрів сміття на рік, сам полігон розраховано на 10 років. Що буде з ним потім, як буде проводитись рекультивація використаної під нього земельної ділянки – про це розпитував пана Козичка Ігор Гузь.

Саме за сприяння народного депутата, підкреслив Петро Саганюк, з державного бюджету на виконання робіт виділено 10, 5 мільйона гривень, мільйон двісті тисяч додали з міського бюджету.

Представники підрядника, рівненської фірми «Комфорт-Еко», яка виграла тендер і дала можливість зекономити в бюджеті 400 тисяч гривень, запевнили, що роботи виконано за усіма європейськими нормами, дно котловану встелене плівкою, яка не дасть просочуватись відходам углиб землі. Загалом, сказали, що такого полігону, за такі гроші, в Україні немає.

«Маємо прекрасний об’єкт, яким зможе гордитися не тільки місто і район, бо на Волині такого точно немає», – додав і від себе міський голова. В контексті тенденції з роздільного збору сміття він також говорив про необхідність пошуку спеціального пресу для тюкування пластмаси. Олександр Козичко зауважив, що можна було б зайнятись і відбиранням біогазу з відходів. «Така лінія справді мала би перспективу і дала би місту заробити додаткову копійку», – погодився нардеп. Але для початку усе треба прорахувати.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up