На головну Новини Поліцейський офіцер Володимир-Волинської громади

Поліцейський офіцер Володимир-Волинської громади

85

У Володимир-Волинській громаді розпочав роботу офіцер громади Андрій Грицюк. Впродовж кількох місяців він проходив навчання у Дніпрі, щоб працювати на благо Зарічанської громади, а повернувся вже у Володимир-Волинську.

Попередньо Андрій пройшов конкурсний відбір у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади». Поліцейський офіцер громади буде для початку слідкувати за сільськими територіями громади.   До об’єднання міста з Зарічанською ОТГ, розповідає Андрій Грицюк, попрацювати довго не вдалося, зараз розпочинає активну роботу. У цьому офіцеру всіляко сприяють – у приміщенні Зарічанської сільради облаштували кабінет за усіма вимогами. Також нещодавно для офіцера громади передали новий автомобіль та обладнання.

- реклама -

Таким початком робочого процесу, розповів Андрій, задоволений. Як зазначає, поліцейський офіцер громади буде знаходитися на дільниці обслуговуваня Зарічанського старостату, займатиметься профілактикою злочинів і правопорушень, буде розслідувати дрібні злочини, де не потрібна допомога слідчо-оперативної групи.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − шістьнадцять =