Новини

«Політичний трюк» у пенсійній реформі бачить нардеп Ігор Гуз

Архів
11 переглядів

Пропонуючи прийняти пенсійну реформу, влада підготувала для парламентарів своєрідний «політичний трюк». Про це заявив народний депутат України Ігор Гузь під час прямого ефіру на «5 каналі».

За його словами, суть цього «трюку» в тому, що «в один законопроект закладають позитивні зміни, за які треба голосувати і люди цього хочуть, а з іншого боку –в цілому і  ньому  буде низка «драконівських» моментів».

За інформацією мінсоцполітики, підвищення пенсій українців відбудеться вже з 1 жовтня. Стосуватиметься це п’яти з половиною мільйонів осіб. Додатково до своїх пенсій громадяни отримають від 200 до 1000 гривень.

«Прийняття пенсійної реформи в Україні – це фундаментальні зміни для мільйонів громадян. І приймаємо ми законопроект не на один рік. Але у документі закладаються одразу дві речі. Перше – це підвищення пенсії з 1 жовтня. Хоч це і невелике підвищення, та все ж воно буде. Друге – в цьому законопроекті буде низка «драконівських» моментів, які нестимуть низку загроз», – заявив Ігор Гузь, про що повідомляє прес-служба народного депутата України.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up