На головну Новини Половина призерів «Дум і мрій» володимирські

Половина призерів «Дум і мрій» володимирські

8

Підбито підсумки обласного літературного конкурсу «Думи і мрії» на кращий власний поетичний чи прозовий твір серед читачів-учнів 1-11-х класів, організаторами якого є управління культури, з питань релігій та національностей ОДА та обласна бібліотека для дітей. Серед 14-ти нагороджених дітей – семеро юних літераторів із Володимира.

Метою конкурсу є залучення дітей до творчості, активізації роботи літературних гуртків, клубів юних любителів художнього слова при бібліотеках, школах, будинках учнівської молоді, формування у молодого покоління любові до України та рідної мови.

- реклама -

Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: читачі-учні 1-4, 5-9, 10-11 класів. Традиційно журі конкурсу очолює відома українська письменниця Надія Гуменюк.

За рішенням журі перемогу та призові місця здобули такі учні з нашого міста: перше  –  Соня Гудим (серед учнів 1-4 класів) і Ілля Крепський  (серед учнів 10-11 класів),  третє –  Анастасія Храновська   (серед учнів 1- 4 класів) та Андрій Русінчук  (серед учнів 10-11 класів). За активну участь відзначено Дарину Семенчук, Вікторію Нішту і Тараса Федчука.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять − вісім =