Новини

Польські експерти допоможуть Зарічанській ОТГ розробити Статут розвитку  

Архів
2 переглядів

  У Зарічанській сільраді відбулася зустріч з польськими експертами в рамках реалізації проекту «Курс громадських слухань для ОТГ у Волинській області», який  спільно виграли у конкурсі від Програми “RITA” Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя  із Конвентом самоврядної співпраці Польща-Україна (Щецін).  

Цей проект розроблений для підготовки органів місцевого самоврядування щодо  підвищення активності  громади в процесі спільного прийняття рішень. Заплановані  заходи розраховані на здійснення  комплексної   підготовки місцевих органів влади та громадських організацій до проведення громадських консультацій  із жителями, використовуючи польський досвід.

На першій зустрічі з експертами відбулося знайомство з досвідом польських гмін. Польські фахівці згодилися надати свої консультації  та взяти участь в процесі  розробки Стратегії розвитку Зарічанської громади. Також  експерти візьмуть участь у перекладі підручника «Громадські слухання в органах місцевого самоврядування», написаного Збігневом Зиховичем –фахівцем із соціальної активності, за  ініціативи якого  в десятках місцевих органів влади із Західнопоморського регіону прийняли ухвали про громадські слухання. Цей посібник буде універсальним і в подальшому зможе використовуватися всіма органами місцевого самоврядування.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up