На головну Новини Поминати померлих будемо на Троїцьку суботу, – священники ПЦУ

Поминати померлих будемо на Троїцьку суботу, – священники ПЦУ

295

 Напередодні великого свята Трійці в храмах Володимирщини проведуть заупокійні богослужіння, а також поминання на кладовищах. Нагадаємо, що Проводи цього року через карантин перенесли на Троїцьку батьківську поминальну суботу (6 червня).

Як розповів голова інформаційного відділу Володимир-Волинської єпархії ПЦУ Василь Мельничук, богослужіння за спокій душ спочилих у соборі Різдва Христового розпочнеться 6 червня о 9.00, але з дотриманням усіх карантинних вимог. Святкове богослужіння з нагоди Святої П’ятидесятниці відбудеться наступного дня, о цій же порі. Священники просять прихожан одягати маски та дотримуватись дистанції. В свою чергу в єпархії запевняють, що у храмах проводиться ретельна обробка та дезінфекція ікон.

- реклама -

Працюватимуть у ці дні священнослужителі і на кладовищах, де також проводитимуть заупокійні богослужіння на прохання прихожан. «Йти на кладовище зараз не забороняється, тим паче розуміємо, що багато людей до Великодня поставили нові пам’ятники, які тепер хочуть посвятити. Тому будемо це робити із дотриманням усіх заходів превенції», – зазначив протоієрей Василь Мельничук.

«Також пам’ятаймо: прикрашати поховання слід живими, а не штучними квітами. Адже спалюючи залишки пластикових вінків та букетів, завдаємо шкоди довкіллю», – наголошують у єпархії.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять − сім =