Новини

Понад 1,7 мільйона гривень одноразових грошових допомог розподілено на засіданні соціальної комісії

Відбулось засідання комісії з соціальних питань  у міській територіальній громаді, яку очолює керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк, на якому  розглянуто вісім питань.

За результатами розгляду звернень мешканців громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог комісія погодила виділення 230 громадянам виплати на загальну суму 523 тисячі гривень.

Підтримали члени комісії призначення одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких 14 громадянам на загальну суму 49 тисяч гривень, а також дев’ятьом мешканцям громади, які звернулись щодо надання фінансової підтримки важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років, у розмірі 65 тисяч гривень.

По 20 тисяч гривень буде виплачено трьом сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців на встановлення (придбання) пам’ятників. Комісія розглянула подання заступниці начальника управління соціальної політики Алли Кузьмич щодо відшкодування КП “Полігон” коштів за фактично надані послуги з організації та проведення поховання двох загиблих (померлих) військовослужбовців, згідно з яким буде виплачено 22  тисячі 605 гривень.

Окрім цього, прийнято рішення про визначення граничної суми відшкодувань вартості поховання загиблих (померлих) військовослужбовців у бойових діях під час воєнної агресії російської федерації проти України у літній період в розмірі 12 тисяч 688 гривень.

За іншим поданням 67 жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», буде надано матеріальну допомогу по 500 гривень кожній.

Також 116 сім’ям загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС, відбитті військової агресії російської федерації проти України, на вирішення невідкладних матеріально-побутових проблем виділено допомог на загальну суму 980 тисяч гривень (10 тисяч грн на одну сім’ю).

Коментарі
Теги: загиблі грошова допомога, звання "Матері-героїні"
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up