Новини

Понад 22 тонни благодійної допомоги привезли у місто

Архів
10 переглядів

Чергову гуманітарну допомогу привезли у наше місто німецькі благодійники з організації «Україна. Допомога. Брайтшайд», яку очолює почесний громадянин Володимира-Волинського Генріх Беннер. Відвідавши Волинь цього разу, він ще став почесним професором Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, де йому вручили відповідний диплом.

– За два десятки років – саме стільки часу діє ця організація в Україні, сім – у Володимирі, – німецько-українські кордони перетнули до 600 «ТІRів», які везуть меблі, медичне обладнання і ліки, одяг, побутову техніку, книги…, – розповідає засновник і голова благодійного фонду Матері Божої Неустанної Помочі Микола Гінайло. – Наш фонд здійснює діяльність з благословення митрополита Михаїла та з дозволу єпархіального управління. У тісній співпраці, лише цього разу німецькі благодійники привезли понад 22 тонни вантажу – одяг, матраци, меблі, дитячі іграшки, меблі тощо, й навіть два музичні синтезатори. Уже їх випробували у Волинській православній богословській академії, й майбутні регенти кажуть: давно мріяли про такі інструменти.

Допомогу роздають усім, хто звертається і подає заявки. А їх уже понад шість десятків надійшло від громадських організацій, нужденних, інвалідів, АТОовців, різних соціальних служб, медичних закладів, військових. Нині у бригаду і зенітно-ракетний полк доставили столи, шафи, стільці, для соціальних служб дадуть інвалідні візки, ходунці, памперси. Не оминуть і школи-інтернати, сиротинці, військовий госпіталь, ветеранів та інвалідів – усіма ними опікується фонд.

Протоієрей Микола Гінайло разом із головою німецької організації «Україна. Допомога. Брайтшайд» Генріхом Беннером та представниками міської влади продовжують працювати над залученням євроінвестицій у реконструкцію місцевого ТМО та в інші галузі міської інфраструктури. Це завдяки фонду Матері Божої Неустанної Помочі у лікарні поставили рентген-апарат, тут уже є зручні ліжка, матраци, коляски, нові комплекти білизни тощо. Фонд діє у співпраці з лицарським орденом Архистратига Михаїла, а Микола Гінайло є його духівником. До слова, орден – суб’єкт міжнародного права, він поширює українську ідею у світі, це своєрідна духовна держава без території, його члени відроджують аристократію, шукають своє коріння в архівах. І також мають своїх представників у Німеччині, котрі разом із побратимами допомагають організації «Україна. Допомога. Брайтшайд».

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up