На головну Новини Понад мільйон гривень від «П’ятидень» на підмогу медикам

Понад мільйон гривень від «П’ятидень» на підмогу медикам

970

Відомий волинський аграрій Валерій Діброва виділив понад мільйон гривень на закупівлю дев’яти кисневих концентраторів для волинських лікарень.

Таких апаратів нині дуже мало в Україні, розповідає Валерій Григорович, а вони будуть вкрай необхідні для підтримання життєдіяльності людей на перших етапах захворювання на коронавірус. У піковий період потреба у них буде дуже висока. «Замовили у США, у вівторок проплатили мільйон сто тисяч гривень. У Китаї вони би коштували дешевше, та мова саме про доброякісну продукцію. Говоримо не про розхідний матеріал, як-то рукавички, маски, костюми, бахіли тощо. Ідеться про фундаментальні речі, які допоможуть рятувати хворих», – пояснює бізнесмен.
Обладнання прибуде в Україну протягом місяця, прискорити цей процес, на жаль, ніяк не можна. Якщо трапиться можливість виконати поставку раніше, Валерій Діброва готовий укласти ще один контракт і перерахувати кошти ще за 9-10 штук додатково. «А ті, що надійдуть пізніше, думаю, зайвими не будуть», – каже він.
Наразі власник ТОВ «П’ятидні» координує усі дії у закупівлі з виконуючим обов’язки головного лікаря обласної лікарні Олександром Дударем. На Волині є заявка на 100 штук таких концентраторів.
«Частину дамо на обласну лікарню, а частину – на Володимир і Нововолинськ. Хоча з цих двох міст звернень до нас не надходило. Втім, треба розуміти, що обласна лікарня зможе прийняти лише 20 відсотків хворих. А про решту пацієнтів слід думати на місцях. Сподіваюсь, до нашої ініціативи долучаться й інші підприємці. Адже хай не сьогодні, а завтра ця апаратура комусь допоможе вижити», – додає Валерій Григорович.

- реклама -

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × три =