Новини

Понад вісім тисяч волинян торік отримали «Пакунок малюка»

Новини
197 переглядів

Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право отримати від держави одноразову допомогу у вигляді «Пакунка малюка» (бейбі-бокса). Так, у 2023 році понад  вісім тисяч волинян скористалися цією послугою.

Як розповіла директора департаменту соціальної та ветеранської політики обласної державної адміністрації Оксана Гобод, в рамках урядової програми можна отримати «пакунок малюка» або грошову компенсацію за нього. Зокрема, за її призначенням звернулися 6 907 волинян, з яких компенсацію вже отримали 6 767 осіб.

Окрім того, у пологових будинках області видали 1 252 «пакунки малюка», а управліннями соціального захисту населення – ще 11.

Бейбі-бокс – це набір із понад 90 якісних засобів та виробів: підгузки, пелюшки, ковдри, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо. Усі засоби та вироби перевірені й сертифіковані. Ціна закупівлі «Пакунка малюка» для держави – 6 778 гривень.

Натомість, розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» становить не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, установленого законом на дату подання заяви про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Коментарі
Теги: «пакунок малюка»
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up