Новини

Поповнюються  ряди  юних  лісівників

Архів
22 переглядів

   Із початком нового навчального року активізують роботу і шкільні лісництва. Від вересня до вже існуючих таких осередків у Березовичах, Устилузі, Стенжаричах, Микитичах приєднуються й учні Оваднівської та Галинівської шкіл.

У рядах юних лісівників діти знайомляться із цією професією, із флорою та фауною волинських лісів, вчаться шанобливо ставитися до природи. Вони мають можливість освоювати практичні навички, а саме вчитися правильно майструвати годівниці для жителів лісу, а також займатися дослідницькою та науковою роботою. Приймаючи  участь у акціях «Чистий ліс», «Майбутнє лісу – у твоїх руках», «Птахи – наші друзі», діти прибирають ліс і привчаються не смітити у ньому, разом із дорослими висаджують саджанці лісових культур, виготовляють шпаківні.

-Привчати любити ліс треба змалечку, – каже провідний інженер лісового господарства ДЛМГ Микола Іваницький, – тому для малих художників проводимо конкурси малюнку «Людина і ліс», «Техніка безпеки у лісі очима дітей», а юні умільці змагаються на кращі сувеніри і композиції ручної роботи. Переможців нагороджуємо цінними призами й грошовими преміями. Кращі дитячі вироби потрапляють до експозицій виставки обласного та всеукраїнського зльотів шкільних лісництв, де, до речі, юні лісівники представляють і свої науково-дослідницькі роботи.

Співпраця державного лісомисливського підприємства і шкільних лісництв передбачає заохочення молоді до вступу у коледжі й університети лісового господарства. Найкращим випускникам шкільних лісництв підприємство може оплачувати навчання, аби залучити у галузь молодих спеціалістів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up