На головну Війна Попрощалися із захисниками у двох громадах

Попрощалися із захисниками у двох громадах

110

За минулий тиждень гіркі новини прийшли у дві громади Володимирського району. Із захисниками прощалися в Устилузьткій та Локачинській громадах.
Микола Сиротинський (Коритниця, Устилузька ТГ)

Сумна втрата в Устилузькій громаді – перебуваючи на фронті, на передовій, від хвороби помер 54-річний військовослужбовець Микола Сиротинський, житель Коритниці.

- реклама -

Порядний чоловік, добрий сусід, надійний товариш, люблячий чоловік і батьком – таким його описують друзі та знайомі. Прагнучи захистити від ворога найдорожче – свою сім’ю і свою землю, Микола Сиротюк пішов служити в ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну.

На жаль, смерть забрала його просто на передовій. Помер військовослужбовець від хвороби. У захисника залишились дружина та діти. В останню дорогу свого земляка жителі Коритниці провели коридором шани, встеливши прощальний шлях Героя квітами.

Михайло Стрилюк (с. Крухиничі, Локачинська ТГ)

Ця трагічна звістка сколихнула одразу дві громади – загинув Михайло Стрилюк. Чоловік родом із села Крухиничі Локачинської громади, де живуть його батьки, а сам разом із сім’єю мешкав у Михайлівці  ЗатурцівськоїТГ.

Міша – так усі звали чоловіка. Молодий, мав лишень трішки більше сорока років, завжди чемний, усміхнений. Син, яким пишалися батьки. Люблячий чоловік та опора для своїх двох синів, яким так не вистачатиме його мудрого слова.

А які золоті руки були у Михайла! У багатьох селах є будинки, які він зводив, а скільки ремонтів зробив, перекрив дахів – вже й не злічити!

Михайла призвали до лав ЗСУ в кінці квітня. Не вагаючись, пішов захищати рідну землю. У бою зазнав поранення. Лікарі намагалися його врятувати, однак не судилося: Герой помер у шпиталі міста Дніпра. Цими днями з ним попрощаються у його рідних Крухиничах.

Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким загиблих захисників. Вічна память і шана Героям!

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × 4 =