На головну Новини Порушники нерестової заборони покарані

Порушники нерестової заборони покарані

61

   Як вже повідомлялося, на водоймах області з  1 квітня до  30 червня тривав нерест риби і відповідно діяли певні обмеження щодо її вилову.

Загалом нерестова компанія пройшла задовільно, незважаючи на погодні умови, температурні коливання та різкі падіння і підняття рівня води. Старанням Волинського рибоохоронного патруля, громадськості, спілки рибалок Волині, інших громадських організацій та працівників національної поліції протягом цього часу   виявлено ряд порушень нерестової заборони на водоймах і ринках районів, які обслуговуються Нововолинською рибоохоронною дільницею.

- реклама -

Усього за нерестову кампанію на цій дільниці  викрито 137 порушень природоохоронного законодавства, з яких: 77 –  порушення правил рибальства, за що  згідно зі  статтею  85 ч. 3  КУпАП накладено штрафів на чотири тисячі80 гривень;  43 –  грубі порушення цих правил (ст. 85 ч 4) при яких вилучено 52 сітних та заборонених знарядь лову та сім човнів; два  покарання винесено за незаконний продаж риби та раків – відповідно до ст. 88-1 ч. 1 КУпАП  вилучено шість кілограмів риби; три порушення  стосувалися незаконного продажу промислових та заборонених знарядь лову (ст. 85-1 КУпАП), тому було вилучено  чотири сітки; одне  порушення  скоєно за статтею 188-5 цього Кодексу. Також  складено 11 безгосподарських актів, згідно з  якими вилучено 60 сітних знарядь лову.

Микола ЛІЗАК,

провідний державний інспектор Волинського рибоохоронного патруля.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

20 − двадцять =