Новини

Потрібна техніка для водоканалу

Архів
32 переглядів

 Минулого тижня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук разом із депутатами міськради та працівниками водоканалу взяли участь у пробному тестуванні техніки для очищення каналізаційних мереж, яку привезла для демонстрації у наше місто столична спеціалізована фірма.

На одній із найбільш складних ділянок на вулиці Ковельській представники фірми «Імест-плюс» узялись демонструвати можливості сучасного обладнання, яким на Волині вже успішно користуються комунальники Луцька, Ковеля та Нововолинська. Вже за півгодини каналізаційні труби навпроти НВК №3 були очищені без особливих труднощів.

Менеджер з продажу Ярослав Білоножко розповів, що подібне обладнання голландського виробництва буває різне – для очищення труб різного діаметру, так і для відкачки води. В залежності від комплектації, довжини шланга, ціни на установку стартують від 400 тисяч гривень, якщо ж купувати одразу із автомобілем, то в такому разі потрібно сплатити не менше мільйона гривень. Установка також може бути використана для чищення фасадів, різних поверхонь і водостоків і навіть для видалення графіті. Ідеальне рішення для майстрів, сантехніків та міських служб.

  Для того, щоб працювати із цією технікою достатньо двох працівників і кілька хвилин часу. В той час, коли працівникам Володимир-Волинського водоканалу досі доводиться очищувати каналізацію вручну з допомогою тросів і довгих патиків.

– Зазвичай над таким завданням у нас працює бригада з чотирьох-п`яти чоловіків, – каже головний інженер Ярослав Ковалюк . – Якщо ж матимемо таку машину, то це буде дуже добре, адже це значно економитиме наш час та людський ресурс.

У тому, що місту потрібна така техніка, переконаний і заступник міського  голови Ярослав Матвійчук, адже у Володимирі час від часу трапляються проблеми із каналізаційними мережами та ливневими стоками. Тож незабаром міські керманичі розглядатимуть можливість залучення грантових та бюджетних коштів, аби вже до кінця року придбати корисну для міста спецтехніку.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: водоканал, ЖКГ, Тетяна Ізотова, Ярослав Матвійчук
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up