Новини

Поважний ювілей Софії Логвинович

Нещодавно мешканці Володимира Софії Логвинович виповнилося 95 років, з чим її прийшли привітати представника управління соціальної політики міськвиконкому, які  поважній ювілярці вручили грошовий подарунок та подяку міського голови Ігоря Пальонки.

Софія Логвинович народилася в селі Озеряни Турійського району у багатодітній сім’ї, де усім вистачало роботи. Вона разом із чотирма своїми братами та сестрами змалечку мала свої обов’язки, тож допомагала батькам пасти гуси та корови, читаючи книжки та роблячи уроки просто на полі.

Закінчила 8 класів сільської школи, до якої щодня ходила аж за сім кілометрів.  У 1946 році вступила в Луцьке педагогічне училище. У 1948 році прийшла працювати у Володимир-Волинську спеціалізовану школу для дітей із вадами слуху, де протягом майже 50 років викладала у молодших класах.

Донька пані Софії Лідія  каже, що учні  її дуже любили і поважали. І досі не забувають свою улюблену вчительку – телефонують, цікавляться її життям, вітають зі святами.  Під час викладання у школі Софія Оліферівна познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком – Петром Юхимовичем, з яким народили  двох діток. Донька пішла слідами мами, теж працювала у спеціалізованій школі.

Софія Оліферівна –  надзвичайно інтелігентна жінка, з тонким почуттям гумору, талановита декламаторка гуморесок та віршів, які досі розповідає напам’ять. Свого часу брала активну участь в художній самодіяльності міста. Співала в хорі ветеранів та в колективі «Журавка». Активна учасниця Університету третього віку.

Довгожителька згуртовує всю свою родину, яка залюбки збирається в сімейному колі у її домі за смачними пирогами. А родина немаленька, у пані Софії 4 внуків та 6 правнуків.

Коментарі
Теги: 95 років, Софія Логвинович
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up