Новини

Повернулися додому танкісти 14-ї бригади

Архів
21 переглядів

Танкісти 14-ї окремої механізованої бригади, котрі представляли Україну на міжнародних танкових змаганнях “Сильна Європа” в Німеччині, повернулися додому.  У військовій частині подякував бійцям за доблесть та героїзм, за також за гідне представлення Збройних  Сил України за кордоном міський голова Петро Саганюк, який  вручив танкістам прапор міста та  подарунки.

Враженнями щодо участі у змаганнях поділилися й самі танкісти. Вони зізнаються, що якби була більш сучасна техніка, показники були б набагато ліпшими. Але у деяких моментах, вона виявилася кращою за іноземну, зокрема  під час змагань у гірській місцевості. Наші танки проходили у таких місцях, де інші не могли. Чимало балів втратили через різні системи орієнтування,  і наші військові на відміну від іноземних  не звикли звітувати через певну відстань, а лише після виконаного завдання.

Загалом,  танкісти горді і  задоволені результатами змагань. Для них не було складно виконувати поставлені завдання, оскільки мають бойовий досвід. А ще перебування за кордоном дало їм можливість не тільки продемонструвати свої навики, а й перейняти їх у закордонних колег.

Жанна БІЛОЦЬКА 

Коментарі
Теги: "Сильна Європа", 14 ОМБр, Жанна Білоцька, Петро Саганюк, танкісти
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up