На головну Перша шпальта ПОВЕРНУЛИСЯ!

ПОВЕРНУЛИСЯ!

19

Після трьох років на війні. Потом і кров’ю боронячи українську землю, з  непоправними втратами побратимів, з боями за  міста  і  села скаліченого Донбасу. Але  втому, виснаження – усе перекриває  радість зустрічей з  рідними, радість від повернення додому.

По кілька бойових підрозділів поверталися протягом тижня до місця постійної дислокації своєї частини. А у суботу, 11 листопада, ми зустрічатимемо їх усіх  разом  – нашу уславлену, загартовану боями 14-у окрему механізовану  бригаду.

- реклама -

О 8.30 її бійці від плацу з’єднання вирушать колоною вулицею Ковельською до центральної міської площі, де о 9.30 відбудеться шикування особового складу та  урочисті заходи  з нагоди повернення бійців 14-ї ОМБР  зі Сходу України. Опісля у районному будинку культури – святковий концерт та нагородження воїнів за мужність, героїзм у справі захисту України.

Тож гідно привітаймо наших захисників. «Попереду в нас ще чимало боїв, і війна ще не раз випробуватиме нас на міцність, бо ворога ще не знищено, й Донбас і досі в вогні… Але поки що вирушаємо до рідних і тих, кого любимо! Ми не прощаємось із Донбасом, бо він величезна й доленосна частина нашого життя, а кажемо йому «До побачення»! І щасливі сказати рідній Волині – зустрічай!» –  такими словами  відкривається останній номер бригадної газети «Волинський щит».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять − 2 =