Новини

Повертають державі землі лісового фонду

Архів
28 переглядів

Прокуратура вимагає від Устилузької міської ради повернути до державної власності землі лісового фонду вартістю 29 млн грн.

Як інформує прес-служба,  Волинська прокуратура звернулася до Господарського суду області в інтересах держави в особі облдержадміністрації з позовом до  цієї міської ради, аби повернути у власність держави 33 гектари  земель лісового фонду вартістю 29 мільйонів  гривень.
Підставою для  позову стала незаконна зміна цільового призначення ділянки з земель лісового фонду на землі сільськогосподарського призначення, що призвело до незаконного вибуття  її з користування держпідприємства – “Володимир-Волинського лісомисливського господарства”.  Відтак у суді прокурори наполягатимуть на поверненні цих земель у власність держави.

Господарським судом області уже задоволено три позовні таких позовних заяви прокуратури Волині про повернення у державну власність лісових ділянок загальною площею 138 гектарів. Одне рішення – про повернення державі 60 гектарів  земель лісового фонду вартістю 70 мільйнів  гривень у же виконано.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up