На головну Новини Повертають державі землі лісового фонду

Повертають державі землі лісового фонду

122

Прокуратура вимагає від Устилузької міської ради повернути до державної власності землі лісового фонду вартістю 29 млн грн.

Як інформує прес-служба,  Волинська прокуратура звернулася до Господарського суду області в інтересах держави в особі облдержадміністрації з позовом до  цієї міської ради, аби повернути у власність держави 33 гектари  земель лісового фонду вартістю 29 мільйонів  гривень.
Підставою для  позову стала незаконна зміна цільового призначення ділянки з земель лісового фонду на землі сільськогосподарського призначення, що призвело до незаконного вибуття  її з користування держпідприємства – “Володимир-Волинського лісомисливського господарства”.  Відтак у суді прокурори наполягатимуть на поверненні цих земель у власність держави.

- реклама -

Господарським судом області уже задоволено три позовні таких позовних заяви прокуратури Волині про повернення у державну власність лісових ділянок загальною площею 138 гектарів. Одне рішення – про повернення державі 60 гектарів  земель лісового фонду вартістю 70 мільйнів  гривень у же виконано.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 + 7 =