Новини

Повістки до ТЦК надсилатимуть поштою

Лайфстайл, Новини
220 переглядів

Кабінет Міністрів затвердив Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період. З 18 липня повістки до ТЦК зможуть надсилати поштою.

Згідно з цим документом, резервісти та військовозобов’язані протягом 60 днів після оголошення мобілізації зобов’язані уточнити облікові дані через ЦНАП, електронний кабінет або ТЦК за місцем перебування. Повістка про виклик до ТЦК з повідомленням про вручення на адресу місця проживання може бути надіслана після завершення 60 днів, відведених законодавством на уточнення облікових даних, зокрема адреси проживання. Якщо цього не зроблено, вона надсилається на адресу зареєстрованого місця проживання.

Зазначено, що повістку надішлють не пізніше наступного дня після підпису відповідним керівником. При цьому день явки за викликом визначається не раніше чотирнадцятого дня від дня надсилання повістки засобами поштового зв’язку рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Підтвердженням оповіщення у разі надсилання повістки засобами поштового зв’язку є: день отримання такого відправлення особою, що підтверджується інформацією та/або документами від поштового оператора; день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову його отримати чи про відсутність особи за адресою місця проживання, вказаною під час уточнення облікових даних; день проставлення у повідомленні відмітки про відмову його отримати чи про відсутність особи за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання, якщо не повідомлена ТЦК інша.

Крім того, в документі зазначена процедура відмови  від отримання повістки. У  такому випадку складається акт, який підписується не менш як двома членами групи оповіщення, і оголошується громадянину. Також вказано, що у разі відмови поліцейський, який входить складу групи оповіщення, проводить адміністративне затримання та доправляє громадянина до районного ТЦК та соціальної підтримки на підставі статей 261 і 262 Кодексу України про адмінправопорушення.

Коментарі
Теги: Повістка до ТЦК, пошта
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up