На головну Новини Поїзд із Ковеля їде лише до Іванич

Поїзд із Ковеля їде лише до Іванич

507

Із 1 червня частково відновились залізничні пасажирські перевезення, зокрема, приміське сполучення на окремих напрямках. На Волині теж почали їздити приміські поїзди з Ковеля до Луцька, Маневич та Іванич – наразі сполучення відбувається лише в межах області.

Через станцію Володимир-Волинський, як відомо, щоденно курсував поїзд з Ковеля до Львова та у зворотному напрямку. У зв’язку із напруженою ситуацією з коронавірусом на сусідній Львівщині для цих поїздів під номерами 6307 та 6302 кінцевою станцією замість Львова тимчасово визначено селище Іваничі, відправка поїзда до Іванич із Володимира-Волинського здійснюється щоденно о 21.11. Щоб поїхати у напрямку Ковеля, володимирчанам доведеться сідати на цей поїзд о 5.22 ранку.

- реклама -

Щодо поїзда «Бахмут-Львів», який теж зупинявся у нашому місті, на сайті poizdato.net зазначено, що він курсує за особливим графіком, але на цей час і до кінця червня опція обрання дати поїздки неактивна. На цьому ж сайті відвідувачам, які планують поїздку до Києва і розраховували на швидкий запуск бахмутського поїзда, поки що пропонують скористатись сервісом пошуку попутних автомобілів «BlaBlaCar”.

А на офіційному сайті Південно-Західної залізниці зазначено, що розклад руху поїздів щоденно поновлюється  відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції, та поки що у ньому не завжди відображаються невеликі тимчасові зміни або випадкові розбіжності. Тож громадянам пропонують для надійності погоджувати оприлюднений розклад з поточною інформацією на кожній окремій станції.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

20 − 11 =