Новини
Сьогодні

Практичні кроки з управління відходами на місцевому рівні

Комунальна сфера
397 переглядів

ГО «Еколтава» в межах проєкту «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні», який з літа 2023 року  впроваджується за підтримки проєкту USAID «ГОВЕРЛА», надала українським громадам 585 контейнерів для роздільного збирання відходів. Картонні ємності отримали 65 громад з України, які брали участь у Школі муніципального менеджменту відходів (ММВ), організованою Еколтавою.

Контейнери призначені для сортування скла, пластику та паперу. Представники громад розмістили їх у школах, сільських та селищних радах, ЦНАПах, бібліотеках. Кількість зібраної вторсировини відповідальні особи будуть фіксувати та звітуватися про неї кожні два місяці. Роздільно зібрані відходи громади передаватимуть спеціалізованим підприємствам на подальший рециклінг.

Щоб сприяти підвищенню обізнаності про правильне сортування сміття та розвивати позитивні звички серед мешканців громад, додатково до контейнерів отримали інформаційні плакати, розроблені у межах проєкту.

Учасницею цього проєкту є і Володимир-Волинська громада. Картонні смітники для скла, паперу та пластику працівники управління інфраструктури встановили у приміщеннях Центру надання адміністративних послуг, КП “Володимирське ТМО” та Центру позашкільної освіти.

Роздільне збирання відходів дозволяє відокремлювати матеріали, які можна відновити (переробити), від тих, які є непридатними до рециклінгу. Це допомагає зменшити обсяг відходів, які потрапляють на полігони, тим самим скоротити негативний вплив на навколишнє середовище.

Коментарі
Теги: проєкту USAID «ГОВЕРЛА», роздільне сміття
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up