На головну Новини Празькі й українські нагороди учнів музичної школи

Празькі й українські нагороди учнів музичної школи

350

Вихованці викладачів дитячої музичної школи, а також і самі вчителі продовжують здобувати премії у дистанційних конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівня.

Так гран-прі міжнародного дистанційного конкурсу «Файна Україна» здобула Дарина Карпюк. Тетяна Попова і Вероніка Романюк стали лауреатками першої премії, а третє місце – в Анастасії Гнатюк. Навчають дівчат викладачки Світлана Українець і Ольга Мар’юк.

- реклама -

Лауреаткою третьої премії у міжнародному конкурсі “GoldEuropeworldstars 2020”, який відбувся дистанційно 4-5 травня у Празі, стала Ангеліна Іваннікова. Дівчина навчається по класу фортепіано в Ірини Терновецької.

Лауреатками міжнародного дистанційного конкурсу «Мистецтво без обмежень» стали також Віталіна Цибульська та Естер Мартинюк. Перша навчається у Лесі Головій, друга – у Ярослави Михальчук.

Лауреаткою І ступеня на міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “ХАРКІВ TALANT FEST» стала Марія Кирилова, учениця Неоніли Кандиби по класу фортепіано.

До активної конкурсної виконавської діяльності долучились не тільки учні, а й викладачі. Тріо “Флажолет” у складі Уляни Датчук, Юлії Шоцької та Ольги Редько стало переможцем Міжнародного конкурсу-фестивалю “Мій зірковий час” (2-7 червня, м.Бердянськ Запорізької обл.), виборовши першу премію.

Приємні новини надійшли і з Устилузької школи мистецтв: учениця Катерини Фурманюк по класу вокалу Софія Калитюк посіла третє місце у всеукраїнському дистанційному конкурсі «Веселкова мрія» (м.Сокаль).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два + 18 =