Новини

Представники Володимирського ЦПО у Німеччині переймали досвід професійної освіти

Новини
1363 переглядів
Представники Володимирського ЦПО у Німеччині переймали досвід професійної освіти

Представники Володимир-Волинського центру професійної освіти здійснили поїздку до Німеччини, де вивчали досвід Баварії у сфері професійної (професійно-технічної) освіти.

За словами очільника ЦПО Юрія Мозоля, заклад – серед учасників німецько-українського проєкту «Партнерство в сфері професійно-технічної освіти в Україні», що реалізується Освітнім центром баварської економіки та охоплює три західноукраїнські області – Львівську, Волинську та Івано-Франківську. Співпраця триває у напрямку впровадження дуальної освіти в професійних закладах. Тож саме досвід у цій сфері вивчали представники від Волині, серед яких і колектив ЦПО – директор Юрій Мозоль, його заступник Валентин Венгер, керівниця практик електромонтерів на ТзОВ «П’ятидні» Людмила Харлампович і керівник практик електрогазозварників на ТОВ «Мікроклімат» Денис Зінь. Вони також обговорили питання співпраці професійної освіти з бізнесом та можливості втілення німецького досвіду в Україні, зокрема, щодо працевлаштування випускників, дізналися про використання штучного інтелекту в освітньому процесі. Відвідали Міністерство освіти та культури Баварії, міську раду міста Вюрцбурга, освітні центри і підприємства, задіяних у сфері профосвіти.

«Завдяки участі у проєкті ми маємо змогу переймати кращі напрацювання, які уже показали дієвий результат у Німеччині. Під час цієї поїздки ми ознайомилися з тим, як заклади профосвіти оперативно реагують на актуальні потреби виробництв, готуючи відповідні кадри. Отримавши запит потенційних роботодавців, вони розпочинають навчання кадрів за новими напрямками. Вважаю, що цього варто прагнути і нашим таким закладам – адже це хороша перспектива для працевлаштування для наших випускників», – каже Юрій Мозоль.

Коментарі
Теги: ЦПО, Юрій Мозоль
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up