Новини

Прем’єра фільму про захисників

Культура, Лайфстайл
128 переглядів

Одним з найочікуваніших фільмів оселі є екшн «Вовк. Страху нема», сильне та життєствердне кіно, яке вийде на екрани кінотеатру «Сім’я» уже сьогодні, 19 жовтня. Цей документальний фільм приурочений до Дня захисників і захисниць України.

Національний фільм «Вовк. Страху нема» – це філософія Воїна України, репрезентована бійцями Сил спеціальних операцій. Вовкулаки захоплюють кожного своїм магнетизмом, закликаючи: «Бути кращими за самих себе, постійно треба перевершувати самих себе». Володіти своїм розумом, тілом, зброєю, вести бій, реалізовувати операції, спілкуватися в групі й колективі, знищувати ворога – це мистецтво професії Воїнів ССО ЗСУ.

Кіно створювалося три роки – і є результатом цивільно-військового співробітництва українських кіномисткинь з командуванням, командирами бойових підрозділів та воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ. Кожен кадр, кожне слово і дія у цьому кіно є справжнім репортажним неповторним моментом. Голоси та обличчя Героїв фільму замасковані.

Екранізовану багатокомпонентну операцію «Вовк» озвучили військовослужбовці Повітряних Сил ЗСУ. Фільм створений незалежними авторами і режисерами за підтримки справжніх українців та українських компаній, без державної підтримки. У фільмі увічнені Воїни ССО ЗСУ, які поклали свої життя за Волю і Незалежність України.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up