На головну Анонси Прем’єра від танцювального «Тіп Топу»

Прем’єра від танцювального «Тіп Топу»

579

Серед плеяди юних танцівників та вокалістів, чиї виступи тішитимуть гостей традиційного театралізованого дійства «Володимирський узвіз», – вихованці студії сучасного естрадного танцю «Тіп Топ», яка віднедавна працює у місті та робить перші сходинки на велику сцену.

Нова студія сучасного танцю відкрилась у Володимирі лише півроку тому, але вже налічує понад сотню дітей віком від 3 до 14 років. Для її керівника – хореографа Валентини Карпюк  це була давня мрія, адже вона, займаючись в дитинстві у гуртку народних танців, завжди мріяла про естрадні. Та створити таку студію, що першою у нашому місті об’єднає різножанрову хореографію,  їй довелось вже самій, пройшовши довгий шлях від хореографа у ЦПО та вчителя початкових класіву школі.

- реклама -

Валентина Карпюк зазначає, що саме естрадні танці, як ніякі інші, дають можливість втілити у життя найсміливіші творчі задуми хореографа, адже засоби для їх реалізації дуже різноманітні. Вивчають у студії «Тіп Топ» спортивні, ритмічні танці, з елементами контемпу, модерну, бальної хореографії та навіть народних танців.

Спеціально для «Володимирського узвозу» «тіп-топівці» підготували три танцювальні номери: «Веселі мишенята» (молодша група), «Хороший настрій» (середня група) та «Тусовка» (старша група). Керівник студії зазначає, що її вихованці ще не є надто досвідченими артистами, втім невдовзі розпочнуть підготовку до творчих конкурсів на обласному та всеукраїнському рівнях, адже здібних учнів у неї вистачає. Окрім цього, у вересні відбудеться новий набір до студії. Зросте  також кількість танцювальних номерів, з якими, як сподівається Валентина Карпюк, їх запрошуватимуть на усі міські свята.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × 4 =