Новини

Претендентки на корону «Княжни» побували на балу

Архів
11 переглядів

Протягом місяця збору заявок на участь у конкурсі «Княжна Володимира-2020» організатори отримали 21 електронну анкету від претенденток. До участі зголосилися дівчата різного віку. Але, розповідають організатори, ще до перших зборів почалися перші втрати: у частини дівчат змінилися плани на період підготовки та сам день 8 березня. Тому у  подальшому відборі візьмуть участь 15 потенційних учасниць. На конкурсну сцену вийдуть не усі.

– Процес відбору ми не називаємо кастингом, – пояснює одна з організаторів, співзасновниця НГО “Creative Studio” Анастасія Азанова. – Кастинг – сухе оцінювання зовнішності. Для наших претенденток проведемо заняття з дефіле та сценічного мовлення, щоб, насамперед, дати корисні навички для життя усім дівчатам, які виявили бажання взяти участь у конкурсі. Основам дефілювання навчатимемо ми з Оленою Омелюх, а заняття зі сценічного мовлення проведе Тетяна Дьоміна, яка займається і постановкою ораторського конкурсу. Подивимося, як все це дівчатам вдається, наскільки вони готові працювати над собою і вдосконалюватися. І вже наступного тижня точно сформуємо “картинку”, яку бачитиме глядач, та відберемо вісім-десять дівчат, які й вийдуть на сцену «Княжни Володимира».

Першим важливим етапом знайомства організаторів з учасницями є детальне вивчення їхніх сторінок у соцмережах. Оскільки на період підготовки усі учасниці, а переможниця і надалі, потрапляють під пильну суспільну увагу, організатори вимагають, щоб сторінка не містила контенту з алкоголем, тютюнопалінням, наркотиками та нецензурних висловлювань. Вторік до статуту конкурсу додали пункт, що оргкомітет лишає за собою право позбавити титулу чинну Княжну у разі пропаганди нею аморального способу життя. Дівчата-учасниці з ним ознайомлені.

Першим світським заходом, у якому взяли участь претендентки на корону Княжни, став новорічно-різдвяний бал «Кришталева туфелька». «Ми вирішили таким чином залучити дівчат до культурного дозвілля та благодійності, – пояснює Анастасія. – До того ж, це дало нам можливість побачити їх у «парадному» вигляді – з макіяжем і зачісками, у вечірніх сукнях. Так ми можемо уявити приблизну картину того, що споглядатимемо на сцені 8 березня».

Попереду на учасниць чекає майже два місяці насиченої роботи – майстер-класів, репетицій, спілкування з експертами. Ми будемо стежити за перебігом передконкурсної підготовки і щотижня розповідати вам про найцікавіші новини.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up