Новини

Презентація «Володимира мистецького»

У культурно-мистецькому центрі відбулась презентація каталогу «Володимир мистецький», у якому поціновувачі знайдуть інформацію про 43 талановиті особистості нашого міста.

Зустріч стала справжнім святом для мистецької еліти Володимира. Заступник міського голови Андрій Гудим розповів про передісторію створення видання, підкреслив, що однією з натхненниць цього проєкту стала Галина Микита і висловив їй особливу вдячність. У свою чергу художниця зазначила, що щаслива, адже прожила своє життя серед такої кількості талановитих і хороших людей.

Над виданням працювало чимало людей, за особливий вклад у його створення подяками міського голови було відзначено Тетяну Токарєву-Асмолкову та Ольгу Гудим.

Усім художникам, інформацію про яких розміщено у новоствореному каталозі, вручили по примірнику цього подарункового видання. Колись його доповнять новими іменами, та вже зараз він якнайповніше передає широку палітру і розмах мистецьких напрямків та здобутків митців Володимирщини.

Серед згаданих у каталозі імен є, звичайно, і скульптор Олег Дубинчук, який відійшов у засвіти наприкінці минулого року. Тож пам’ять художника вшанували хвилиною мовчання, а Андрій Гудим запевнив, що з дочкою митця ведуться перемовини щодо подальшої долі величезної колекції його робіт, розміщених на подвір’ї будинку, у якому він проживав.

Дякуючи за таке чудове інформаційно-мистецьке видання, художники принагідно висловлювались на захист майбутнього художньої галереї, запрошували владу активніше підтримувати митців, зокрема, й у проведенні щорічного пленеру художників.

Старші колеги щиро раділи, що у каталозі заслужено багато молодих імен. «Приємно, що наше місто має таку потужну мистецьку силу», – зауважив художник Адам Михалик, у минулому багаторічний директор Володимирської дитячої художньої школи імені Рокицького, яка виховала чимало талантів, і серед них – лауреатів численних міжнародних мистецьких конкурсів.

Коментарі
Теги: "Володимир, Каталог художників, презентація
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up