Новини

Президент погодив демобілізацію строковиків

Новини
125 переглядів

Президент Володимир Зеленський підписав закон, що дозволяє демобілізацію військовослужбовців строкової служби, ухвалений Верховною Радою 23 лютого.

З гідно з законом, його дія розповсюджується на військовослужбовців строкової служби, термін якої закінчився під час дії воєнного стану, та військову службу яких продовжено понад встановлені терміни.  При цьому відстрочка від нової мобілізації для таких військових становить 12 місяців.

Про початок демобілізіції має бути видано окремий указ голови держави. Саме він визначить терміни її проведення. Як відомо, на початку повномасштабної війни було ухвалено рішення, що строковики під час воєнного стану залишаються на військовій службі. Їх могли демобілізувати лише на деяких підставах.

Також нині влада працює над процедурою «економічного бронювання». Його ідея полягає в тому, щоб підприємства могли забронювати своїх працівників в обмін на певну суму податків, сплачених у бюджет. Це не стосується уже заброньованих раніше пів мільйона працівників критичних галузей економіки.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up