На головну Анонси Президент України Володимир Зеленський перебуває на Волині

Президент України Володимир Зеленський перебуває на Волині

603

Президент уже оглянув ремонтні роботи, що ведуться на дорозі М-19 – поточний середній ремонт тут триває у межах програми “Велике будівництво”. Зокрема, відповідно до цієї президентської програми, у Волинській області тривають роботи з відновлення 156 кілометрів доріг державного значення (для порівняння: торік відремонтували 28 км), 82 км – місцевого значення, сконцентровано сили на зведенні семи шкіл, трьох дитсадків, двох спортзалів, семи приймалень у районних лікарнях.

Також глава держави відвідав дитячий садочок у селі Крупа Луцького району. Фінансування будівництва цього дошкільного закладу, що розрахований на 105 місць, ведеться за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Загальна кошторисна вартість об‘єкту – 38 879, 637 тисяч гривень. Дитсадок ще не зданий в експлуатацію, завершити будівництво мають до першого вересня.

- реклама -

Надалі запланована зустріч глави держави із представниками волинського бізнесу на території замку Любарта у Луцьку.До делегації, що супроводжує Володимира Зеленського на Волині увійшов і представник нашого міста, помічник народного депутата від фракції «Слуга народу» Валерія Стернійчука – Павло Горошкевич.

Про деталі перебування президента у нашій області читайте в наступному номері газети.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × три =