На головну Новини Президентська стипендія для володимирської спортсменки

Президентська стипендія для володимирської спортсменки

431

Серед десяти волинян, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях  і отримуватимуть спеціальні стипендії Президента України, є й володимирчанка. Це Анна Клим’юк – чемпіонка всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів, яка нині тренується складі національної збірної (до речі, є наймолодшою  її учасницею).

У 2021 році серед здобутків Анни –  шість золотих медалей із лижного спорту. У юніорській віковій групі вона отримала впевнену перемогу за всіма трьома категоріями (спринт, класичний і ковзанковий стилі)  на чемпіонаті та кубку України. Такий результат змагань лише підтвердив її минулорічні спортивні досягнення, адже тоді дівчина теж була абсолютною чемпіонкою.  

- реклама -

У 15 років Анна є кандидаткою у майстри спорту. Зараз вона навчається у Львівському фаховому коледжі спорту, до цього була ученицею місцевої загальноосвітньої школи №1.

Тяга до спорту в Анни проявлялася змалечку. На одних із змагань, що проводилися в рамках святкування Дня міста, здібну дівчину помітив голова обласної федерації спорту. У той час володимирчанка обожнювала кінний спорт (до речі, конкуром вона теж займається професійно, є абсолютною чемпіонкою Волинської області і Західної ліги, хоча зараз це уже більше її хобі), а також залюбки каталася на лижах – це один з улюблених видів спорту усієї її сім’ї.

Згодом дівчині запропонували взяти участь у всеукраїнських гірськолижних змаганнях, і вона показала досить хороший результат – третє місце. Потім був чемпіонат з гірськолижних перегонів і спортсменка – знову серед переможців. Тоді тренери запропонували дівчині продовжувати розвиватися у цьому напрямку, запросили на тренувальні збори, що проводилися в українських Карпатах, а також Австрії, Фінляндії.

Деякий час Анна займалася двома видами лижного спорту – гірськолижним і лижними перегонами. Уже через рік тренувань  вона показувала приголомшливі результати і виборювала у змаганнях золоті медалі. Згодом вирішила займатися більш зосереджено лише лижними перегонами.

Анна входить до складу збірної України, старанно тренується і уже завтра відлітає до Фінляндії на спортивний збір, де впродовж 35 днів відточуватиме свою професійну майстерність.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − тринадцять =