На головну Новини Пріоритетність банківського кредитування

Пріоритетність банківського кредитування

129

Уряд схвалив пріоритетні напрями, за якими працюватимуть українські державні банки на період воєнного стану: до них увійшло кредитування агросектору, інфраструктури та імпортозаміщення.

Ці ж напрямки залишатимуться пріоритетними для післявоєнного відновлення країни. Цим же рішенням уряд запровадив моніторинг потенційних загроз національній безпеці України та заходи їх нейтралізації у розрізі держбанків.

- реклама -

Так, державним банкам (Приватбанк, Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк) визначено у пріоритеті кредитування бізнесу та населення, які постраждали від війни РФ проти України, або ж суб’єктів для запобігання такої агресії – тобто на потреби ЗСУ та інших військових формувань.

Серед бізнесу банки зосередяться на фінансування агросектору та суміжних галузей, зокрема для забезпечення сівби; об’єктів критичної інфраструктури; харчової промисловості; інфраструктурних прокктів для відновлення соціальної, транспортної та критичної інфраструктури.

Крім того, банки фінансуватимуть логістичну інфраструктуру, підтримку релокації підприємств з регіонів, у яких ведуться активні бойові дії, а також виробничі потужності для заміщення продукції, що імпортувалася з РФ або Білорусії.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісім + одинадцять =