Новини

Про доступність і чутливість до конфліктів міської громад

Лайфстайл, Новини
68 переглядів

У конференції «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «Говерла», яка  відбувалася у місті Івано-Франківську, взяли участь перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук разом із начальником управління містобудування та архітектури Андрієм Трофимуком.

На ній представники громад з Волині, Рівненщини, Житомирщини, Одещини, Львівщини, Закарпаття та Полтавщини перед міжнародними донорами презентували інформацію про стан справ із доступністю, проблеми із цим. Вони відвідали Івано-франківський реабілітаційний центр, який переїхав на з Краматорська і завдяки об’єднанню зусиль влади і бізнесу, розпочав роботу. Фінансується він коштом держбюджету, а обладнання, облаштування приміщення забезпечили за рахунок коштів міжнародних партнерів.

Колегам з інших громад та міжнародним донорам Ярослав Матвійчук розповів про дослідження проблемних об’єктів доступності Володимира, проведеного фахівцями проєкту USAID «Говерла». У місті чотири установи визнані такими, що потребують поліпшення доступності: центр культурних послуг, культурно-мистецький центр, ліцей № 2 та ВЦФЗН «Спорт для всіх».

Також перший заступник міського голови презентував напрацювання громади:  роботу інклюзивно-ресурсного центру, ГО «Берег надії», відкриття «ВетеранХабу», підготовку до будівництва реабілітаційного центру для військовослужбовців, роботу з іноземними партнерами тощо.

У нашому місті вже є на балансі автомобіль, який надає послуги з перевезення  для інклюзивно-ресурсного центру, де проходять реабілітацію понад 50 дітей. Однак є потреба у придбанні подібного соціального таксі, яке на базі терцентру соціального обслуговування населення функціонуватиме для перевезення осіб старшого віку та військових, які проходитимуть реабілітацію після поранень. Міжнародні донори взяли цю інформацію до уваги.

Коментарі
Теги: і, Івано-Франківськ, конференція, об'єкти доступності
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up