Новини

Про галинівські проблеми говорили і матір-героїню відзначили

Архів
3 переглядів

Вчора голова райдержадміністрації Наталія Василець провела виїзний прийом громадян на території Оваднівської сільської ради й відвідала Галинівку та Свійчів.

Спільно із очільницею району в цих населених пунктах працювали начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Петро Чуцький, заступник голови Оваднівської сільської ради з гуманітарних питань Микола Базилюк та староста Ніна Ващук.

Житель села Свійчів звернувся до очільниці виконавчої гілки влади району із проханням відремонтувати пам’ятник загиблим у Другій світовій війні льотчикам. Порушувалося і питаннявстановлення флагштоків на могилах загиблих учасників антитерористичної операції.

При цьому Микола Базилюк зазначив, що Оваднівська сільська рада звернулася до одного із місцевих підприємців із проханням посприяти у встановленні прапора на могилі загиблого військовослужбовця. Тому це питання, за його словами, буде вирішене найближчим часом.

До речі, в Устилузьку міську та сільські ради району задля  увічнення пам’яті сучасних героїв теж направлено лист із рекомендацією розглянути можливість встановлення флагштоків на могилах усіх жителів району, що загинули у зоні антитерористичної операції.

Голова РДА відвідала і об’єкти соціальної сфери, поспілкувалася із керівниками сільських установ, цікавлячись проблемами, які потребують розв’зання, зутрілася  з  директорами шкіл Оваднівської громади, а також  вручила посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Свійчів, матері шести дітей Зої Лущук.

   – Низький уклін вам і пошана, шановна Зоє Анатоліївно, за недоспані ночі, нелегкий труд, материнську самовідданість і зразкове виховання  справжніх громадян нашої держави, – зазначила у вітальному слові Наталія Василець.

Приємно, що привітати із отриманням цього звання Зою Лущук прийшло чимало односельчан, а аматори сцени, серед яких і її донька Катерина, подарували музичні вітання. До речі, на території колишньої Галинівської сільської ради Зоя Лущук уже сьома мати-героїня, яка удостоїлася цієї високої нагороди. Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up