Новини

Про міську готовність до настання холодів

Архів
8 переглядів

На черговому засіданні  міськвиконкому  говорили про готовність міського господарства до опалювального сезону. Як доповів начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктор Фіщук, стовідсотково готові  до нього заклади освіти, культури та медицини, але тим установам, які за рік споживають більше 10 тисяч кубічних метрів газу, необхідно до 1 жовтня обладнати газові лічильники GPRS-модемами для дистанційного обліку споживання газу. А от ті, де  спалюють його менше, можуть з цим зачекати аж до квітня наступного року.

Повністю готові до холодів 16 з 19 котелень,  38 відсотків мережі вже з попередньо ізольованих труб. Окрім газу використовуватиметься тверде паливо, якого уже придбано 173 кубічних метри.

Працівники  ЖЕКу провели ремонти 23 сходинкових  майданчиків, дахів 12 будинків з м’яким і 17 – з шиферним покриттям, замінили 42 дверей та 16 вікон у під’їздах. Крім того, вели ремонти ринв, обробку швів панельних будинків, скління вікон. Загалом повністю підготували до зими 184 будинки із 191. Подбали про підготовку до холодів у водоканалізаційному господарстві,  КП «Полігон», «Троянда», «Ритуальна служба».  Завершення робіт до старту опалювального сезону у всіх сферах заплановане до кінця вересня.

Міський голова вкотре наголосив керівнику водоканалу на пришвидшенні освоєння бюджетних коштів, а це 2 мільйони гривень по проекту «Чиста вода», майже півмільйона державних коштів для будівництва водогону на вулиці Броварній, за водоканалом також залишається і облаштування КНС біля будинку для військових. Під час затвердження фактичної мережі загальноосвітніх закладів Петро Саганюк висловив зауваження з приводу додаткового набору на цей навчальний рік 45 учнів у гімназії, яка уже перевищила усі ліміти, визначені проектною потужністю. Начальник управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук відповів, що розроблено комплекс заходів з реформування у гімназійний заклад  школи №5, яка не використовує свої приміщення сповна.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up